Jump to content

Bun venit pe Nesatule.com

Sign In 

Create Account
Stimate Vizitator,

Te rugam sa te INREGISTREZI pentru a putea accesa intregul continut al forumului nostru.

Uram bun venit utilizatorilor de pe LIVEPASSION.INFO si ii anuntam ca se pot inregistra folosind user-ul si parola de pe vechiul forum. In cazul in care apar probleme, va rugam sa ne contactati la contact@nesatule.com

Inregistrarea si uitilizarea forumului este gratuita.

Nu uita sa citesti REGULAMENTUL de functionare.

Multumim si bun venit!

Echipa de administrare

Guest Message by DevFuse

Photo

Salon masaj CLEO MASAJ - 0740176620

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 dorinel18

dorinel18

Zamo'

• Moderator Romania
  • 6,138 posts
646
Mare Futalau'
  • Location- Inca pe Pamant!

Posted 20 August 2013 - 18:31

Anunt piata online: http://www.piata-az....-napoca/5109816

Renata masaj nud la 80 Ron!!!Cleo Masage

Aici, in intimitatea camerelor, tu vei deveni cel mai minunat barbat, iar tot ce isi vor dori maseuzele noastre va fi sa iti ofere placere. Prin simpla ta prezenta le vei cuceri, iar alaturi de ele vei avea parte de momente de neuitat, momente in care pasiunea se va impleti cu dorinta, cand toate problemele se vor pierde si cand iti va ramane doar placerea, ca unica senzatie!!!Te asteaptam la Cleo.. Masaj topless 80 ron, masaj erotic nud cu 100 RON; masaj alternativ cu 2 d-re 150 ron (30 minute/30 minute); Deplasari la hotel 250 Ron. Masaj sado sau cu jucarioare la doar 150 Ron!!Show lesbi 300 ron!!FETE NOI...Renata, Diana, Roxana,Vera Alexandra, Maya, Nicole!!!!

ID: masajcleo@yahoo.com

Poze:

Attached File  1.JPG   43KB   1 downloadsAttached File  2.JPG   22.45KB   1 downloadsAttached File  3.JPG   36.89KB   0 downloadsAttached File  4.JPG   30.31KB   1 downloadsAttached File  5.JPG   37.47KB   1 downloadsAttached File  6.JPG   46.69KB   0 downloadsAttached File  7.JPG   25.58KB   1 downloadsAttached File  8.JPG   34.37KB   1 downloads

• 1

regulament.png

#2 Fisherman

Fisherman
  • Recenzor
  • 2 posts
16
Futirici'

Posted 13 September 2013 - 12:45

RECENZIE

Note

Locatie - 9 minus pt gresia din baie si pt prosopul ud primit initial. De asemenea cred ca e de minus si acel cearceaf de hartie ce practic dispare pe parcursul unei ore mai "agitate".

Alexandra - Aspect: 8,5. Atitudine generala: 8. Destul de profesionala si expeditiva....nota ar fi avut sanse sa creasca daca am mai fi avut timp. Masaj de relaxare si erotic - 8.

Blonda creata (scuze pt ca nu i-am retinut numele, dar s-a prezentat f incet). Aspect 8 - putina burtica, o mica pb dentara, Masaje - 8.

Atitudinea domnisoarelor : 8,5

O nota generala de 8-8,5

De mult timp imi doream sa vizitez acest salon al placerilor uleioase. Asa ca dupacaeva zile de concediu, ieri m-am hotarat sa ma rasfat in compania domnisoarelor atat de laudate aici.

Am sunat si m-am programat destul de repede...ghinionul facand ca pana sa ajung la noua locatie de pe Inau sa inceapa potopul afara, asa ca am mai stat in masina pret de vreo 10 minute pana s-a mai calmat ploaia. Oricum, pana sa nimeresc exact vila salonului, m-am udat bine.

Am fost intampinat de receptionera, care m-a condus la etaj unde s-au prezentat 3 dintre fete: Alexandra (o bruneta cu parul prins si destul de bronzata, si inca 2 fete dintre care una blonda cu parul cret, mai micuta de statura, iar cealalta destul de comuna....n-am retinut-o). Am fost rugat sa aleg si am ales-o initial pe Alexandra, ca mai apoi in camera cand m-a intrebat ce fel de masaj doresc sa ma razgandesc si sa aleg varianta cu 2 cate 30 minute (Alexandra + blonduta)...la 150 lei.

Am inceput cu un dus...ghinion ca tocmai se stricase dusul....se rupsese furtunul chiar de langa para....asa ca in imposibilitatea de a repara ceva a trebuit sa fac un dus la furtun. No pb... Baia este mare, dotata cu ce trebuie....singurul; minus este gresia lucioasa ce odata uda, in combinatie cu papucii de unica folosinta transforma ambientul intr-un veritabil patinoar, de cateva ori fiind la limita sa-mi pierd echilibrul.

Primul masaj in compania Alexandrei a inceput un cel de relaxare....care pot spune ca a fost unul mediocru. Nimic deosebit.... A urmat cel erotic unde senzatia sanilor ei in forma de para si stilul cum isi plimba degetele pe spatele si fesele mele au avut efectul de a trezi interesul amicului ce incepuse sa-si ceara drepturile. Masajul a fost asezonat pe alocuri si cu cetva saruturi pe gat si lobul urechii, care impreuna cu cateva gemete usoare au fost binevenite. Am fost invitat apoi sa ma intorc pe spate, iar Alexandra a inceput sa se ocupe de amicul ce se inalta falnic. Am avut senzatia de usoara graba, asa ca am mai temperat-o aducand-o peste mine pentru a-i saruta sanii frumosi. Am trecut apoi si la un 69 ce se pare ca i-a placut aproape la fel de mult ca mie....pasarica epulata corect, frumoasa, gustoasa...fara pic de miros in imprejurimi. Asa ca in timp ce eu ma desfatam din frumusetile cu care a inzestrat-o natura....ea a continuat sa ma frece, pana ce inevitabilul s-a produs exploziv....atat pe abdomenul meu cat si partial pe ea. Atenta, m-a stors pana la ultima picatura ca mai apoi sa ma curete cu servetele. Avand in vedere ca ne ma ramasese ceva timp din prima jumatate de ora...m-am gandit sa-i ofer si eu putina placere, afland ca-i place sa primeasca masaj. Asa ca am trecut eu la treaba si m-am delectat mangaindu-i trupul frumos, bronzat perfect, fara urme, ocazie cu care am aflat locul pentru nudism din Costinesti. Au trecut vreo 10 minute....timp in care am si povestit putin, Conversatia nefiind unul dintre punctele ei forte. Am fost instiintati de clasica bataie in usa de expirarea timpului....asa ca am fost parasit de Alexandra si am ramas sa o astept pe blonduta creata.

Aceasta nu a intarziat sa apara si foarte degajata m-a intrebat daca mai doresc masaj de relaxare sau trecem direct la partea erotica. Am zis ca putin preludiu nu strica....deci inapoi pe burta si am lasat-o sa vad ce stie. Masajul de relaxare in aceeasi nota mediocra....nimic memorabil. A trecut apoi la masajul erotic...unde sanii ceva mia mari decat ai Alexandrei si cu sfarcuri maaari se simteau excelent pe spate si fese. N-a durat mult si am fost poftit pe spate...fata trecand la o frecare destul de energica. Am temperat-o si pe ea pt a ma delecta cu sanii si pasarica ei. Sanii sunt foarte buni de sarutat...marisori si cu niste sfarcuri excelente de supt...printre cele mai mari intalnite. Curata si ea, fara mirosuri, pasarica epilata ok, labii marisoare (nu inca de dimensiunile lui Anca...dar tind in directia asta). Am fost limitat la explorarea lingvistica si digitala de suprafata....penetrarile fiind interzise. Dupa vreo 10 minute bune de lins si supt am chemat-o langa mine, pt a continua sa o mangai. II placea avand in vedere gemetele ce pareau sa fi trecut in sfera realului.....picoarele desfacute si ochii inchisi...uitase complet de a se ocupa de mine....dar imi placea sa- ofer placere. Din pacate am fost intrerupti de bataile in usa....pe cand era mai bine (conform si spuselor ei). Asa ca am fost nevoit sa purced la dusul de final....aici avand placerea sa fiu insotit de domnisoara blonda.

Poate nu a fost una dintre cele mai bune zile ale lor....sau n-am fost eu inspirat, dar ma asteptam la ceva mai mult.

Atymosfera este ok si fetele sunt primitoare....dar cu un usor aer prea expeditiv. Cel putin asa am resimtit eu.

Probabil ca voi mai reveni....dar nu in viitorul f apropiat.

Fire intinse!

• 9

#3 Stalingrad

Stalingrad
  • Recenzor
  • 1 posts
18
Futirici'

Posted 25 November 2013 - 15:54

La acest salon, una din cele mai minunate experienţe este furnizată de către Tania, motiv pentru care fata asta e printre puţinele lucrătoare în business-ul plăcerilor carnale la care am revenit cu încăpăţânare...

Note:

- masaj normal 8,5;

- masaj erotic 9,5 (deh, nu pot uita perfecţiunea masajelor de pe meleaguri asiatice, ele luând zecele);

- aspect 10 (pozele spun practic totul, cu precizarea că şi faţa, ce în ele nu se vede, mie îmi pare foarte frumoasă);

- tarif: 110 lei ziua, 130 după ora 21, pentru o oră;

- GFE 10*.

Recomandare: cu vârf şi îndesat! Pur şi simplu e genul de fată de care te poţi ataşa şi, în consecinţă, poate deveni greu să ţi-o închipui mânuind penisurile altora. Sub acest aspect, n-aş recomanda-o nimănui...

Detalii: în desele mele peregrinări prin braţele ei, am putut descâlci un tipar al acţiunii sale.

Masajul începe în postura clasică, cu mine întors cu faţa-n jos. De unde la începuturile “noastre” mângâierile ei erau timide, fără prea multă vlagă, experienţa începe să-şi spună cuvântul. Mângâierile s-au transformat în insistenţe, lipsa de forţă în reversul ei. Ştie să cotrobăie suficient pe unde trebuie, încă prea puţin totuşi prin zona fundului; aici mai are ceva de învăţat.

Dar, per ansamblu, este odihnitor masajul său, departe de cel al unui profesionist, însă din ce în ce mai aproape de ideea de masaj premergător celui erotic.

Pe cel din urmă îl începe cu o umezire blajină cu ulei a magnificelor ei ţâţe, ţâţe pe care le poartă apoi într-o dulce excursie pe tot spatele tău. Natura a fost darnică cu semeţia sânilor acestei fete, aşa că-i simţi cu pregnanţă sfârcurile şi carnea generoasă a pieptului prin toate zonele posteriorului, inclusiv pe fese şi, cât se poate, între ele.

Te invită la un moment dat cu faţa în sus şi, gudurându-se aproape, mai întâi se cuibăreşte în braţele tale. De te ştie sau te place, îi poţi fura chiar vreun sărut. După care începe joaca cu sânii pe mătărânga care, sensibilă nevoie mare fineţii pielii tinere, începe să ia amploare. Pentru a o trezi deplin la viaţă, îşi foloseşte episodic mâna, însă ştie să renunţe la ea mai înainte de a provoca vreo explozie accidentală. Lasă deci penisul doar pe seama atingerii frumoaselor ei ţâţe; minunată privelişte: moviliţe de carne ispititoare puternic înfipte în organul masculin.

Când joaca se încinge, fata se opreşte şi se suie pe tine, aducându-şi labiile într-o vecinătate primejdioasă organului. Totuşi, ştie foarte bine să controleze pericolul, încât falusul plin de dorinţă nu ajunge niciodată să fie condamnat la închisoarea păsăricii ei. Ce păcat! Dar modul în care fătuca se mişcă, în care se lipeşte de tine, în care geme a dorinţă şi multe alte gesturi erotice mărunte (însă totodată abrupt excitante, cum ar fi plimbarea cu limba în jurul penisului, aducând a supt), toate acestea tind, chiar dacă nu deplin, a te sustrage nevoii de penetrare.

Te mulţumeşti în cele din urmă să intri în jocul ei pe jumătate vinovat: o întorci într-un 69 şi te răzbuni pătrunzând cu limba pe terenul ce penisului îi fu tabu. Şi uite aşa, înfipt cu ea până la plăsele în zemoasa peşteră, abandonezi orice rezistenţă şi termini glorios în palmele-i atente.

Oare cât va mai dura dependenţa ce mă împinge către ea?...

Edited by Stalingrad, 25 November 2013 - 15:56.

• 18

#4 dorinel18

dorinel18

Zamo'

• Moderator Romania
  • 6,138 posts
646
Mare Futalau'

Posted 21 December 2013 - 08:26

http://www.piata-az....-napoca/5428739

Attached File  760_567_fit (14).jpg   33.75KB   0 downloadsAttached File  760_567_fit.jpg   33.02KB   0 downloadsAttached File  760_567_fit (1).jpg   35.95KB   0 downloadsAttached File  760_567_fit (2).jpg   63.97KB   0 downloadsAttached File  760_567_fit (3).jpg   30.86KB   0 downloadsAttached File  760_567_fit (4).jpg   29.4KB   0 downloadsAttached File  760_567_fit (5).jpg   27.9KB   0 downloadsAttached File  760_567_fit (6).jpg   29.89KB   1 downloads

• 3

regulament.png

#5 dorinel18

dorinel18

Zamo'

• Moderator Romania
  • 6,138 posts
646
Mare Futalau'

Posted 25 December 2013 - 01:15

http://www.piata-az....-napoca/5097514

760_567_fit.jpg

760_567_fit.jpg

760_567_fit.jpg

760_567_fit.jpg

760_567_fit.jpg

760_567_fit.jpg

760_567_fit.jpg

760_567_fit.jpg

• 2

regulament.png

#6 dorinel18

dorinel18

Zamo'

• Moderator Romania
  • 6,138 posts
646
Mare Futalau'

Posted 28 January 2014 - 18:10

Nou! Deea la Cleo: http://www.piata-az....-napoca/5428735

Nou!!Deea masaj la 80 Ron doar la Cleo Masage

Attached File  deea1.jpg   876.74KB   0 downloadsAttached File  deea2.JPG   598.07KB   0 downloadsAttached File  deea3.JPG   509.31KB   0 downloadsAttached File  deea4.JPG   1.65MB   0 downloadsAttached File  deea5.JPG   1.65MB   0 downloadsAttached File  deea6.JPG   548.76KB   0 downloadsAttached File  deea7.JPG   1.65MB   0 downloadsAttached File  deea8.JPG   502.8KB   0 downloads

Edited by dorinel18, 09 March 2014 - 09:42.

• 1

regulament.png

#7 Gogeta

Gogeta
  • Recenzor
  • 4 posts
8
Futirici'

Posted 04 February 2014 - 12:03

Buna tuturor.
Daca tot am reusit sa ma loghez,mi-am zis sa vin si eu cu ceva contributie paicea.
Ca note:
Masaj relaxare-7
Masaj erotic-8
Locatie-9
Aspectul tipei-8
Igiena-9
Aitudinea,GFE tipei-7,5

Deci am fost si eu in urma cu 2-3 saptamani la acest salon,de pe Strada Inau cun toata lumea stie deja.
Am sunat,am facut o programare si nu dupa mult timp, acolo am fost.
Odata ajuns am ales varianta de 110 lei cu bruneta Alexandra.
Am fost condus la etaj,primit slapi de unica folosinta si prosop curat,dupa care am fost intrebat daca doresc sa fac dus,ceea ce eu deabia asteptam dupa atatea ore de munca.
Facut dus,totul ok in baie,inafara faptului ca se cam aduna ceva apa peacolo,dar nu-i mare bai,(pana aluneca unu desi rupe gatu)glumesc desigur. :taunt:
Ajuns in camera,sunt servit cu niste apa ,deoarece imi era cam sete,dupa care sarit pe burta sa inceapa sedinta mult asteptata de mine.
Incepe masajul de relaxare cu mangaieri nu prea-prea si nici-nici,ceea ce ma face sa ii propun sa treaca la cel erotic,poate-poate mai salveaza ceva peacolo.
Aici ceva-ceva mai bine,ma bucuram de atingerile ei cu sanii de spatele meu,si mici sarutari pe gat si urechiuse.
Intr-un timp scurt fu invitat sa ma intorc pe spate, pentru a trece la partea mai inportant a masajului erotic.
Si il ea pe junior la joaca,in timp ce eu ma delectam cu sanii tipei,ii strangeam, ii lingeam,ce mai,dupa care ii spun sa trecem la un 69 sa gust putin si din pasarica ei. :yahoo:
Si lucram eu la pasarica ei curata,destul de delicioasa,care in cele din urma au dus la izbucnirea semintei, :imsohappy: peste tot prin jurul nost.
Ma curata frumos cu servetele peste tot,dupa care si pe ea,si mai avand ceva minute de pierdut am mai vorbit una alta,in timp ce ea il mai alinta pe junior in continuare.
In final am auzit bataia in usa,dupa care am mai facut un dus,m-am imbracat si am coborat.
Odata ajuns jos,mi-au fost prezentate si celelalte fete Cecile fata mulatra,Renata si inca o fata pe care din pacate i-am uitat numele.

In final a fost okis,desi voi mai trece paici sa mai incerc si alte fete.

Numai bine.

Edited by apuci, 04 February 2014 - 12:22.

• 9

#8 apuci

apuci

RETRAS!!

• Moderator Romania
  • 430 posts
183
Mare Futalau'
  • LocationOradea

Posted 04 February 2014 - 12:29

Salut Gogeta si bine ai venit pe forum.
Ti-am editat putin recenzia ca structura lui sa fie conform cu regulamentul. Te-as ruga ca in viitor sa scrii recenziile dupa acest format (vezi in semnatura mea despre ce vorbesc).
Ms :)
  • 0
Inainte de a posta ceva, va rog sa-l cititi http://www.nesatule....ale-de-postare/

#9 dorinel18

dorinel18

Zamo'

• Moderator Romania
  • 6,138 posts
646
Mare Futalau'

Posted 01 March 2014 - 11:43

http://www.piata-az....-napoca/4742195

Karina&Roxana!!!Masaj nud la 80 de ron!!!

Miracolul se petrece in limitele pielii tale... ai curajul sa simti mai mult decat ti-ai imaginat vreodata ca ai putea . .Roxana a deskis Cleo Masaj pentru barbatii care intr-adevar se respecta, si care stiu sa aprecieze un masaj bine facut!!!!!! Masaj topless 80 ron, masaj erotic nud cu 110 RON; masaj alternativ cu 2 d-re 150 ron (30 minute/30 minute); Deplasari la hotel 250 Ron. Masaj sado la doar 150 Ron!!Show lesbi 300 ron!!FETE NOI...Renata, Tania, Roxana,Bianca,Karina Alexandra, Sonia, Deea!!!!

Attached File  760_567_fit.jpg   40.3KB   0 downloadsAttached File  760_567_fit (1).jpg   32.46KB   0 downloadsAttached File  760_567_fit (2).jpg   57.62KB   0 downloadsAttached File  760_567_fit (3).jpg   27.12KB   0 downloadsAttached File  760_567_fit (4).jpg   36.66KB   0 downloadsAttached File  760_567_fit (5).jpg   23.84KB   0 downloadsAttached File  760_567_fit (6).jpg   34KB   0 downloadsAttached File  760_567_fit (7).jpg   26.32KB   0 downloads

• 1

regulament.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users